Här hittar du kontaktuppgifter till våra aktiva Naturläkare (NL) och Naturterapeuter (NT).

Du kan klicka på respektive rubrik i tabellen för att sortera på olika sätt.

NamnOrtTelefonE-postHemsidaNL/NT
Per CamitzFALKENBERG0346-106 85NL
Peter WilhelmssonFALUN023-912 51peter.wilhelmsson@alpha-plus.seNL
Lollo WernängFOTÖ0703-07 75 71lollo@utegym.comNL
Britt-Marie AmariuzGLOMMEN0738-22 46 97amariuzhealingarts@gmail.comNL
Britt EngströmGÖTEBORG0705-68 23 88britt.engstrom@convida.seNL
Catarina GullbergGÖTEBORG031-56 22 30info@quantum.nuNT
Gun HeedGÖTEBORG031-69 01 69info@akupunktoren.seakupunktoren.seNL
Ingela SjöquistGÖTEBORG0737-63 20 12ingelasnaturmedicin@gmail.comNL
Jörgen TranbergGÖTEBORG0705-80 06 03jorgen.tranberg@ngre.lifetranbergs.seNL
Eva EngdahlHALMSTAD035-18 55 60eva@emblabiopati.seemblabiopati.seNL
Josefina JohanssonHAVERDAL0702-54 27 50josefina@haverdalshalsan.seNL
Ruth SäveholmHENÅN0736-00 01 44biopat.ruth@gmail.comNL
Mats JohanssonHJO0709-13 08 99info@fit-forlife.sefit-forlife.seNL
Christina LinderHUDDINGE0704-04 40 72christina.linder@casaperola.seNL
Gun HedströmHÄLLEVADSHOLM0524-507 57natprak@gmail.comNL
Anki JanssonHÖNÖ0706-77 00 62anki@bodysoul.seNL
Christina NilssonKARLSTAD0734-22 13 72christina@light-touch.selight-touch.seNL
Santari Wasser-SmeetsKOSTA0762-324633mail@santari.dekvinnoribalans.seNL
Radoje JankovicKRISTINEHAMN0739-09 12 99jankirr@hotmail.comNL
Mary-Ann PeterssonKULLTORP0703-14 34 94halsoverkstan@telia.comhalsoverkstan.infoNL
Peter MatssonKUNGSBACKA0300-707 40info@troofah.seNL
Ulrika WahlstedtLEKSANDulrika@masesgarden.seNL
Bin (Benjamin) KongLINDOME0762-71 57 08rydaku@gmail.comNL
Agneta VincentLINKÖPING0707-60 42 27agnethawincent@hotmail.comNL
Ann KjellbergLJUNGSKILE0705-11 27 95ann@naturterapeut.senaturterapeut.seNL
Ewa Lidin NorbergLJUSDAL0651-137 55ewa.lidinnorberg@gmail.comNT
Eric KarlssonLÖNSBODA0479-10 550selfheal@gmail.comNT
Nidaa HadiMALMÖ0793-36 33 84nidaa_sweden@hotmail.comNL
Theresa DylakMALMÖ040-12 66 81theresa@hekli.seNL
Monika LindblomMARBÄCK0793-47 35 25info@halsomedveten.seNT
Anette OlssonMELLBYSTRAND0734-48 84 66anette@helianthusbiopati.sehelianthusbiopati.seNL
Maud StrömbergssonMELLERUD0530-128 82maud.strombergsson@gmail.comNL
Lisbeth ÖsterbergNOSSEBRO0512-503 63lisbethosterberg@hotmail.comNL
Helena EdmanNYNÄSHAMN0707-25 48 65naturlakekonst@gmail.comNL
Monica BergströmNYNÄSHAMN0768-00 72 69monica@nasslornypon.senasslornypon.seNL
Evert MajbergerOSKARSTRÖM035-641 12NL
Mic McMullenRIMBO0706-22 73 84herb@micmcmullen.seNL
Christina LundbergROTTNE0470-920 61christina.lundberg@cai-pan.seNL
Shivani Helena Eddesjö HjertestrandRÖBÄCK0703-72 74 77info@hjertestrands.seNL
Anica NormanKARLSTAD054-52 21 50info@halsodynan.sehalsodynan.seNL
Anders GustafssonSKYLLBERG0582-910 54natprak@gmail.comNL
Johanna ArvidssonSKÖVDE0730-94 24 24info@jahalsan.seNL
Cindy StoaSTENUNGSUND0303-839 00cindy.stoa@naturmedicinteamet.comcindy-stoa.seNL
Alyssia RydinSTOCKHOLM0706-85 03 41alyssia@halsautangranser.seNL
Carl EklundSTOCKHOLM0708-62 59 27carleklund55@gmail.comNL
Elisabeth BrownSTOCKHOLM08-571 450 02info@halsokliniken.comNL
Lars Eric JohanssonSTOCKHOLM08-551 505 07mythelight@yahoo.comNL
Monica LindgrenSTOCKHOLM0707-28 82 55monica@monicalindgren.seNL
Zarah MobergSTRÄNGNÄS0704-46 40 11zarah.moberg@gmail.comNL
Birgitta BergqvistSUNDBORN023-360 09bitte999@gmail.comNL
Cenneth MedevikSUNDSVALL060-12 68 88cenneth.m@telia.comNL
Sabine RudinSÖDERTÄLJE0733-93 25 21sabine.rudin@cift.seNL
Ulf GranbergSÖDERTÄLJE08- 550 807 88info@levfrisk.comNL
Håkan SandströmTIBRO0504-154 16h.sandstrom@outlook.comNL
Maria Olsson - BjörnängerTROLLHÄTTAN0520-19 003naparapatmariabjornanger@gmail.comNL
Danuta Zieleniak - BielerTÄBY0707-16 12 13danutazb@gmail.comNL
Jörgen ÅswärdUPPSALA018-46 40 40NL
Maja HagmanUPPSALA0707-60 46 65maja@heliafriskvard.seNL
Ripsik Akbarian KonarakiUPPSALA0707-45 33 58ripsik@telia.comNL
Ann JohanssonVARBERG0709-10 07 75homeopatann@hotmail.comNL
Britt- Marie CarlsdotterVARBERG0340-62 18 14bibbicarlsdotter@hotmail.comNL
Cathrine OlsénVINTROSA0585-261 08cathrine@hippocampus.sehippocampus.seNL
Hillevi Steen - AxelssonVÄXJÖ0470-23 775hillevi.steen@telia.comNL
Karin PantzarÄNGELHOLM0705-16 29 88karin@magnoliakliniken.commagnoliakliniken.com
NL